Ulrich Natuerlich Mydło Galasowe 250 ml

Ulrich Natuerlich Mydło Galasowe 250 ml
  • Cena: 25,00 21,00
  • ILOŚĆ
  • przechowalnia

Opis produktu

Mydło w płynie z żółci usuwające plamy z tłuszczu, skrobi oraz z białka.
Zawiera koncentrat z żółci bydła hodowanego, aktywne substancje piorące z olejku kokosowego i olejku z nasion palmy oraz roślinnego szarego mydła.

Bezpośrednio natrzeć plamę i pozostawić na chwilę lub dodać „Mydło odplamiające” bezpośrednio do prania, bez żadnego innego środka piorącego.
Dozowanie: maksymalnie 30 ml na pralkę (zakrętka z płynu do prania).

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu.

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wyprodukowane z najbardziej wartościowych, ponownie odradzających się surowców. Są one nieszkodliwe, gdyż rozkładają się biologicznie.
Nie zawierają fosforatów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie manipulowane.

Ulrich natürlich oznacza, że oferujemy produkty, które produkowane są z odradzających się surowców (np. olej z nasion palmy, olej kokosowy, oliwa z oliwek), najmniej jak to możliwe obciążających środowisko naturalne i jednocześnie przyjaznych dla skóry.
Od lat pracujemy nad tym, by dobrać produkty, które z czystym sumieniem możemy sami używać i polecić naszym rodzinom. W ten sposób powstały nasze środki do czyszczenia, odkamieniacze oraz środki do pielęgnacji materiałów, skóry i drewna.

Ulrich natürlich oznacza również, że próbujemy aktywnie brać udział w dyskusji na temat opakowań. Dlatego nasze produkty są w opakowaniach z polietylenu, które są przeznaczone do wielokrotnego użytku. W ten sposób my i nasi klienci pomagamy w zredukowaniu odpadów komunalnych. Poprzez skoncentrowaną formę i całkowitą rezygnację ze sztucznych rozcieńczaczy produkty Ulrich natürlich pomagają w zredukowaniu zarówno kosztów energii jak i opakowań. Przynosi to korzyść również tobie.

Firma Ulrich natürlich jest zaangażowana w aktywną ochronę środowiska, co gwarantuje wysoką jakość produktów, których skład jest wyraźnie udokumentowany

 Ulrich natürlich mydło odplamiające. Wynik testu dermatologicznego – „bardzo dobry”

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Twoje pytanie:
weryfikator
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Sklep oparty na oprogramowaniu KQS.store